STVV stelde vandaag twee nieuwe aanwinsten voor. Benito Raman en Pieter Gerkens komen de gelederen versterken. Trainer Chris O’Loughlin beschikt zo over extra krachten in de strijd voor het behoud.
Benito Raman is alleszins van plan om AA Gent nog een handje te helpen in de strijd om de titel, ook al speelt hij dan bij STVV: “Als de coach mij vrijdag nodig heeft tegen
Anderlecht zal ik er zeker staan. Trouwens, ik ben het gewoon om mij snel aan te passen aan een nieuwe club. Anderlecht zal ook wel weten dat STVV traditioneel moeilijk te kloppen is op eigen veld. Wij moeten niet te bescheiden zijn en moeten proberen te winnenâ€, vertelt Raman op
Sport.be.
Trainer Chris O’Loughlin zal zijn beide nieuwkomers in elk geval opnemen in de selectie voor de match tegen Anderlecht. Hij rekent op de ervaring van Raman: “Hij heeft al ervaring in de Champions League en hij maakte vorig seizoen ook deel uit van een kampioenenploegâ€, aldus de Noord-Ier. Kan Sint-Truiden de punten thuishouden tegen een zwalpend paars-wit?
LEES OOK:
Zorgt goede band Kompany/Vrancken voor straffe uitkomst?