Harm van Veldhoven gaat uit van een overwinning op de amateurs van Bennekom. De oefenmeester van Roda JC Kerkrade hoopt dat de spelers lekker vrijuit kunnen gaan spelen en dat ze gezamenlijk aan het vertrouwen gaan werken.
"In principe zijn dit ondankbare wedstrijden voor profs, omdat je altijd moet winnen. Bennekom speelt op kunstgras en dat vindt niet iedereen bij ons even prettig. Maar het mag geen excuus zijn. Alleen een zege telt", zo zegt de Belgische trainer.
Diverse spelers zullen gespaard worden. "Ik kijk bij de samenstelling van het team puur naar deze wedstrijd en hou er daarbij rekening mee dat we tegen een amateurploeg spelen. Op dit moment hebben we een goed resultaat nodig."
Van Veldhoven heeft de afgelopen wedstrijden van Bennekom uitvoerig bestudeerd. "Het is technisch een goede ploeg, met veel beweging voorin. In elk geval een team dat wil voetballen."