Romelu Lukaku wist de laatste weken een waanzinnig goede indruk te maken. Onder impuls van ploegmaats Ross Barkley en Gerard Deulofeu is de Rode Duivel uitgegroeid tot een ware doelpuntenmachine. Maandagavond scoorde hij zijn 50ste voor Everton.
De
Toffee's slaagden er niet in om te winnen tegen Crystal Palace (1-1), toch haalde coach Roberto Martinez achteraf de loftrompet boven over Lukaku. "Als ik denk aan de evolutie die hij de laatste twaalf maanden heeft doorgemaakt, besef ik opnieuw hoe speciaal Romelu is: een uitzonderlijk talent en een uitzonderlijke voetballer. 50 goals in 100 wedstrijden, dat is een ongelooflijk rendement. Het is een plezier om te zien hoe hij geniet op het veld. Hij is in topvorm", citeerde
Sporza hem.
Martinez is dan ook van mening dat Lukaku niet langer als beloftevolle jongere gezien mag worden. "We kunnen het niet meer alleen over zijn potentieel hebben. Hij is ondertussen een gevestigde waarde in de spits. Lukaku is van vitaal belang voor ons team én hij is nog maar 22. Het beste moet dus nog komen."
LEES OOK:
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’