Dankzij de selectie van Jordan mogen de broertjes Lukaku zich binnenkort voor het eerst samen melden bij de Rode Duivels. Daarmee volgen ze in het spoor van de gebroeders Hazard, die in 2013 allebei in de selectie zaten voor de stage in de VS. En de Hazards zorgen binnenkort mogelijk voor een nieuw unicum.
Het zou immers zomaar kunnen dat Eden en Thorgan Hazard elkaar binnenkort bekampen in de Premier League. Thorgan zit op dit moment vooral op de bank bij Borussia Mönchengladbach, maar zou wel interesse gewekt hebben uit Engeland.
Bij Tottenham zouden ze zeer gecharmeerd zijn van de jongere Hazard. Ze zouden hem van zeer nabij volgen en overwegen om hem in januari of volgende zomer naar White Hart Lane te proberen lokken. In dat geval zou Hazard trouwens ook al de vijfde Belg bij de
Spurs worden, na Vertonghen, Chadli, Dembélé en Alderweireld.
LEES OOK:
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog