Voor Heracles Almelo staat aanstaande donderdag het bekerduel met AZ op het programma. De ploeg kan op bezoek in Alkmaar geschiedenis schrijven. Nog nooit wisten de Almeloërs de finale van het bekertoernooi te bereiken.
Willy Overtoom, de middenvelder van de
Heraclieden, heeft alle vertrouwen in het treffen met de ploeg uit Noord-Holland. "Je maakt als Heracles zijnde niet vaak zulke wedstrijden mee en dat maakt het extra interessant", zo meldt hij op het digitale thuis van zijn werkgever. "We gaan gewoon genieten en proberen de finale te halen."
"We gaan woensdag naar een hotel om ons rustig voor te bereiden op de halve finale. Ik vind het ook positief dat we recent nog tegen AZ hebben gevoetbald want we weten nu wat de sterke en zwakke punten zijn. Ze hebben een goede ploeg maar ook zij hebben zwakke punten en die moeten we gaan benutten", besluit de geboren Kameroener zijn relaas.