Er breken cruciale dagen aan voor Axel Witsel. Als een ploeg de Rode Duivel deze mercato wil binnenhalen, zal er snel in actie moeten getreden worden. De Russische pers meldde eerder dat Zenit Sint-Petersburg de vraagprijs voor Witsel heeft doen zakken en mogelijk zal AC Milan nu wel toehappen.
Bij een onderhandelaar klinkt het in de Italiaanse pers dat er opnieuw contact is met AC Milan voor een
transfer van Witsel. De middenvelder zelf heeft naar verluidt aan de Zenit-bazen laten weten dat hij aast op een vertrek en bij de Russische club zouden ze daarmee akkoord gaan.
Witsel zou richting Milan willen en er zou een uitleenbeurt van 3 miljoen euro op tafel liggen met daarna een aankoopoptie als hij komt tot 20 matchen voor AC Milan. Intussen kan het ook zijn dat Juventus nog in actie treedt voor Witsel, want Schalke 04 zou besloten hebben om Julian Draxler niet te verkopen.
LEES OOK:
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'