Chelsea startte slecht aan zijn seizoen in de Premier League. Terwijl de Londense club vorig seizoen nog vlot kampioen speelde, zitten José Mourinho en co aan 1 op 6. Zondag nog was er de pijnlijke 3-0-nederlaag bij Manchester City en volgens de Engelse pers wil Roman Abramovich nog uitpakken op de transfermarkt.
Mogelijk wordt Antoine Griezmann hét topdoelwit van Chelsea. De Fransman heeft er een uitstekend seizoen opzitten bij Atlético Madrid en volgens de Engelse media gaat Chelsea afkomen met een eerste bod. De Engelse grootmacht bereidt een bod voor van 30 miljoen euro op Griezmann, zo klinkt het.
Het lijkt er wel op dat een dergelijk bedrag verre van genoeg zal zijn, want naar verluidt heeft Atlético inmiddels een afkoopclausule van liefst 80 miljoen laten opnemen in het contract van Griezmann. Komt het tot een tussenbedrag voor de 24-jarige aanvaller?
LEES OOK:
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend