Real Madrid en Internazionale gaan mogelijk zaken doen. Om zijn middenveld te versterken mikt Real-coach Rafael Benitez op de Kroaat Mateo Kovacic. Die maakte momenteel het mooie weer bij Inter. De Koninlijke zouden zo'n 35 miljoen over hebben voor de middenvelder. Bij Real zou Kovacic zijn landgenoot Luka Modric tegenkomen.
Inter mikt dan weer op de komst van Fabio Coentrao. De linksback is bij Real Madrid wat in de vergetelheid geraakt. De Milanezen zouden de Portugees een seizoen willen huren met een aankoopoptie van om en bij de 7 miljoen. Zijn overgang zou wel los staan van een mogelijke transfer van Kovacic.
Chelsea ging zondag dus ten onder op het veld van Manchester City, op hetzelfde moment wist de club zich te verzekeren van een nieuwkomer. De Ghanees Abdul Baba Rahman komt over van Ausburg. De Blues zouden zo'n 30 miljoen euro betalen voor de linksback.LEES OOK: De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel
Kobe K