Woensdagavond staat de tweede wedstrijd in het tweeluik tussen Napoli en Chelsea op het programma. De Italianen moeten op Stamford Bridge een 3-1 thuisoverwinning verdedigen om de kwartfinale van de Champions League te bereiken. Napoli-middenvelder Marek Hamsik vindt dat zijn ploeg een ruimere overwinning in de heenwedstrijd had verdiend.
"Chelsea heeft veel geluk gehad in Napels", vertelde Hamsik aan
Radio Marte. "Wij verdienden op z'n minst nog een doelpunt. Chelsea had veranderingen doorgevoerd in het team waardoor het voor ons makkelijk was om tegen ze te spelen. Het was eigenlijk een loterij."
Napoli zal anders moeten spelen dan AC Milan dat vorige week deed vindt de middenvelder uit Slowakije. De Milanezen verloren hun tweede wedstrijd tegen Arsenal met 3-0, na een 4-0 overwinning in eigen huis. "We hebben allemaal gekeken en als wij dezelfde tactiek als Milan toepassen wordt het een ramp. Het ligt voor tachtig procent in onze handen."
LEES OOK:
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit