De kans lijkt klein dat Christian Benteke komend seizoen nog bij Aston Villa zal spelen. De Rode Duivel maakte de laatste maanden een uitstekende indruk met ongeveer 1 goal per match. Villa zou veel eisen voor de begeerde spits en bij Chelsea zouden ze alvast vele miljoenen veil hebben.
Volgens Engelse bronnen staat Benteke helemaal bovenaan het lijstje van Chelsea-coach José Mourinho. De Portugees gaf al toe dat hij er een spits bij wil en eerder werd al melding gemaakt van de interesse van Chelsea in Benteke. De Engelse kampioen zou nu willen doordrukken.
Chelsea staat op het punt om een megabod van 43 miljoen euro te doen op Benteke, zo klinkt het. Benteke is wel niet de enige spits die gelinkt wordt aan Chelsea. Zo was er deze week nog sprake van belangstelling voor Napoli-spits Gonzalo Higuain.
LEES OOK:
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend