PSV speelt donderdagavond in het Estadio Mestalla tegen Valencia in het kader van de Europa League. Feyenoord-trainer Ronald Koeman acht de kansen niet groot dat de Eindhovenaren met een goed resultaat naar Nederland terugkomen.
"Incidenteel kan het nog altijd dat je een topploeg verrast. Maar normaal gesproken is PSV kansloos tegen Valencia", begon Koeman tegenover het
Algemeen Dagblad. "Je hebt een team nodig dat het uitgedachte plan kan uitvoeren. Het grote verschil tussen vijf jaar terug en nu is simpelweg kwaliteit." Koeman was eerder al trainer bij beide clubs. Van 2007 tot 2008 bij Valencia en in het seizoen 2006/2007 bij PSV.
Phillip Cocu, assistent-trainer van PSV, ziet de kansen voor een stunt positiever in. "Voor het Nederlandse voetbal zou het geweldig zijn om weer eens een uitschieter te hebben. Het zou mooi zijn als een Nederlandse club weer zo'n uitzonderlijke prestatie neerzet."
Hij vervolgde: "Valencia is een grote ploeg, die behoort tot de top drie van Spanje. Toch geloof ik in een goed resultaat. Ik ben er van overtuigd dat PSV over twee wedstrijden kan winnen. Het team moet vooral aanvoelen wat het hoogst haalbare resultaat is", besloot de oud-middenvelder.
LEES OOK:
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht