Club Brugge hoopt met het oog op volgend seizoen opnieuw te kunnen strijden voor de titel, maar het zal geen gemakkelijke strijd worden. Toch wisten ze zich al goed te versterken met de komst van Abdoulay Diaby en Hans Vanaken. Toch moet het ook uitgaande
transfers vrezen.
Zo was Thomas Meunier in Duitsland aanwezig tijdens de wedstrijd tussen VfL Wolfsburg en Borussia Dortmund, niet toevallig twee clubs die hem graag willen met het oog op volgend seizoen. Hij was er op uitnodiging van Wolfsburg en dus wijst alles in de richting van Kevin De Bruyne en co.
VoetbalNieuws vroeg de lezers of ze denken dat hij zal vertrekken. Het verdict is zeer duidelijk: "Hij zal sowieso vertrekken bij Club Brugge", klinkt het bij 92 procent van onze lezers. Slechts 8 procent gelooft dat hij nog een jaartje blijft.
LEES OOK:
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"