De kans is groot dat de eventuele
transfers van Adnan Januzaj en Andreas Pereira in een stroomversnelling zullen geraken. Beide heren hebben een contract lopen bij Manchester United, maar willen speelminuten vergaren op het hoogste niveau. Daarom worden ze waarschijnlijk uitgeleend.
Dat Januzaj zal uitgeleend worden, doet al langer de ronde. Door de transfer van Memphis Depay naar Manchester United is de kans echter groot dat Januzaj en Pereira zullen uitgeleend worden aan de Nederlandse landskampioen. Ze zijn immers geïnteresseerd in beide spelers.
Volgens
De Morgen is de kans vergroot doordat Depay voor Man United heeft gekozen. Ze willen PSV daar als teken van dank iets voor teruggeven. Afwachten of de deals ook effectief rond geraken. De spelers zelf, en hun entourage, moeten ook akkoord gaan.
LEES OOK:
Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"