Nacer Chadli heeft zich dit seizoen meermaals belangrijk getoond voor Tottenham Hotspur. Vooral in het begin van de competitie begon hij schitterend. Toch moet hij gaan vrezen met het oog op volgend seizoen. Tottenham zou immers van plan zijn een stevige concurrent te halen.
Naar verluidt wil Tottenham zich versterken met Mohamed Salah. De vleugelspeler is nog steeds eigendom van Chelsea, maar wordt uitgeleend aan Fiorentina. Daar heeft hij dit seizoen al erg veel indruk gemaakt. Dat is ook andere clubs niet ontgaan en dus wil Tottenham hem maar al te graag inlijven.
Bij Chelsea lijkt hij niet meteen speelkansen te krijgen. Ze hebben met Willian en Eden Hazard al twee goede vleugelspelers rondlopen. Bovendien zijn er nog jongens bij de Engelse landskampioen die op die positie kunnen spelen. Afwachten dus voor Chadli of hij een extra concurrent krijgt of niet.
LEES OOK:
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'