Damien Comolli is een bekende naam in het voetbal. Hij was werkzaam bij Tottenham, Liverpool en Saint-Etienne. In de Franse pers geeft hij zijn mening over wat PSG moet doen op de transfermarkt. Hij raadt de club van Zlatan Ibrahimovic aan om te denken aan een speler van
Club Brugge.
"PSG moet inderdaad kijken naar volgend seizoen, maar ook naar de drie volgende jaren. Daarom denk ik aan de 19-jarige Obbi Oulare. Hij speelt in België en is echt een zeer groot talent. Ze moeten hem zeker in de gaten houden", aldus de voormalige sportief directeur van Liverpool.
Oulare werd de afgelopen weken al genoemd bij teams zoals Manchester United en Swansea City. Oulare speelde in het verleden in de jeugdopleiding van Lille OSC, maar daar werd hij doorgestuurd.
LEES OOK:
Kompany briest na spektakelstuk: arbitrage weer afgemaakt