Thomas Buffel zal zijn loopbaan bij KRC Genk afsluiten. De 34-jarige middenvelder ondertekende een nieuw contract tot medio 2017. Nadien zal de ervaren speler aan de slag gaan bij de club. Tegenover
Sporza ging hij daar dieper op in.
"De onderhandelingen hebben wat aangesleept. Het eerste voorstel was niet wat ik voor ogen had, maar gaandeweg zijn we wel naar elkaar toegegroeid. Door privéomstandigheden (zijn vriendin vecht tegen kanker) belandden de onderhandelingen op een laag pitje, maar de laatste weken kwam er toch een doorbraak."
"Er was wel interesse van andere ploegen, maar ik heb hen gezegd dat Genk mijn eerste keuze was. Ik wou per se twee jaar, omdat we anders volgend seizoen de onderhandelingen weer kunnen opstarten."
"Een pluspunt van in België te blijven, is dat ik na mijn carrière sneller iets zal kunnen opbouwen. We hebben al even gesproken wat ik nadien zal doen, maar ik vind het moeilijk om nu al te beslissen wat ik zal doen. Twee jaar is nog lang.Vanaf volgend seizoen ga ik wel al wat met de jeugd werken, om voeling te krijgen met het trainerschap, om te onderzoeken of het iets is voor mij."
LEES OOK:
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen