399 doelpunten in 469 wedstrijden, 32 hattricks. De cijfers van Lionel Messi in het shirt van FC Barcelona zijn ronduit duizelingwekkend. In het clubmagazine van
Barça probeert de Argentijn terug te blikken op zijn hattricks, maar dat gaat niet altijd even vlot.
"Of ik ze me nog allemaal herinner? Op dit moment niet. Ik moet de doelpunten opnieuw zien of iemand moet er iets over vertellen voordat ik ze me kan herinneren. Ik heb wel alle matchballen van die wedstrijden. Ik wil ze graag een speciaal plaatsje geven."
Zijn mooiste hattrick ligt voor de
Vlo wel nog vers in het geheugen. "In 2007 tegen Real Madrid. We speelden toen 3-3 gelijk. Die hattrick was speciaal voor mij, omdat ze belangrijk was voor de wedstrijd. Het was ook mijn eerste hattrick en die zorgde ervoor dat we in de competitie op kop bleven."
LEES OOK:
‘Valse start Jesse Bisiwu: verdict bij Barça bekend’