Charleroi zorgde er gisteren samen met KV Kortrijk voor dat Play-Off I weer een ontzettend spannende en boeiende competitie aan het worden is.
De Carolo's wonnen in extremis van AA Gent en dat had het in grote mate te danken aan de revelatie van het seizoen, Neeskens Kebano.
In
Het Nieuwsblad kwam Kebano nog eens terug op zijn glansprestatie, al relativeerde hij ook. "Ik miste eerst nog een geweldige kans, ook al omdat ik mijn ploegmaat Galvez Lopez over het hoofd zag. Ik heb me meteen bij hem geëxcuseerd en ben blij dat ik alsnog mijn tiende treffer kon aantekenen."
De sterkhouder van Charleroi was niet van plan om overmatig te gaan vieren. "Ik heb op het veld al genoeg gefeest. We lieten ons trouwens in de tweede helft te gemakkelijk wegdrukken door de bezoekers, al bleven we ons met volle focus inzetten om toch nog een zege af te dwingen."
LEES OOK:
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin