Kevin De Bruyne speelde tegen Cyprus een goede wedstrijd, maar was niet dé uitblinker. Sommigen vonden het genoeg om een kleine polemiek te starten. Marc Wilmots ziet geen problemen.
"Volgens mij wil hij altijd op rechts spelen. Bij Wolfsburg zie je hem vaak naar de rechterflank trekken en iedereen weet hoeveel assists hij de laatste drie maanden heeft gegeven. Ik gebruik Kevin volgens de kwaliteiten die hij heeft en hij is blij om daar te spelen", zegt de bondscoach aan
Sporza.
"Tegen Cyprus werd Eden misschien meer betrokken in het spel, maar wie scoort en de assists geeft is niet belangrijk. België moet als groep succesvol zijn. Ik weet niet hoe Israël het zal aanpakken tegen ons, maar een gewond dier is altijd gevaarlijk."
LEES OOK:
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities