De politie van Brugge was donderdag op haar hoede voor de supporters van het Sloveense Maribor. In een bus, waarin Maribor-fans zaten, vond de politie namelijk wapens. De controle werd aangescherpt, maar uiteindelijk bleef het donderdag rustig in Brugge.
Toen de politie van Brugge de bus controleerde, stuitte men opeens op wapens. In een bus, waarin zo'n vijftig Slovenen zaten, vond de politie aluminium tafelpoten, een groot brandblusapparaat met Duitse opschriften en houten latten met nagels erop. Waarschijnlijk hebben de Slovenen het materiaal meegenomen na een stop op een Duitse parkeerplaats.
Na de vondst van de wapens heeft de politie alle bussen gecontroleerd. Het bleef echter rustig in Brugge, ook vonden er geen arrestaties plaats.
Club Brugge won het Europa League-duel met 2-0.