Ryan Giggs speelde zondag zijn negenhonderdste wedstrijd voor Manchester United, een aantal dat volgens manager Sir Alex Ferguson nooit meer geëvenaard zal worden. De 38-jarige aanvaller was bovendien belangrijk voor
The Red Devils, hij scoorde in de blessuretijd het winnende doelpunt.
"Dit is fantastisch en gaat nooit meer herhaald worden. We weten ook hoe belangrijk Giggs nog steeds voor ons is. Mede dankzij hem is het gat met Manchester City (twee punten, red.) niet groter geworden", stelt Ferguson.
Giggs zelf wilde niet te veel woorden besteden aan zijn jubileum. "Om negenhonderd wedstrijden te spelen voor de club waar ik door de jaren heen eigenlijk supporter van ben geworden, is heel speciaal. Dit was een fantastische dag voor mij. Er gaat nog een heleboel spannends gebeuren in de strijd om de titel: ik voorspel nog meer drama en late doelpunten", voorspelde de aanvaller uit Wales.
LEES OOK:
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens