De Rode Duivels staan voor twee belangrijke kwalificatieduels met het oog op het EK 2016 in Frankrijk. Het zat niet echt mee voor bondscoach Marc Wilmots. Romelu Lukaku en Steven Defour moesten al meteen verstek geven.
Bovendien moest ook Thomas Meunier afhaken. Verder blijft het bang afwachten voor Nicolas Lombaerts, Simon Mignolet en Laurens De Bock. Dinsdag kreeg Wilmots nog een een opdoffer te verwerken. Christian Benteke, die nochtans fit werd verklaard, viel opnieuw uit.
Benteke moet de training vroegtijdig staken en het is nog niet duidelijk hoe ernstig de blessure is. De aanvaller van Aston Villa sukkelde met de hoop. Zo wordt de kans groter dan Divock Origi of Michy Batshuayi aan de partij begint.
LEES OOK:
‘Standard rondt twee transfers af: oude bekende keert terug’