Kevin De Bruyne is aan een indrukwekkend seizoen bezig bij VfL Wolfsburg. Vanzelfsprekend wordt hij gekoppeld aan tal van grote clubs, zoals Manchester United en FC Bayern München. Maar daar is nu nog een andere grootmacht bijgekomen.
Volgens
France Football heeft Paris Saint-Germain zijn zinnen gezet op de
Rode Duivel. Hij zou er Ezequiel Lavezzi moeten opvolgen. Scouts van de Franse topclub waren vorige donderdag aanwezig tijdens de wedstrijd tussen Wolfsburg en Internazionale in de Europa League. Wolfsburg won met 3-1 dankzij één assist en twee doelpunten van de Bruyne.
De natte droom van Nasser al Khelaïfi, de steenrijke voorzitter van PSG, is een aanval te vormen met De Bruyne en Di Maria op de flanken en Ibrahimovic centraal. Toch blijft het zeer de vraag of De Bruyne wel haalbaar is voor de Parijzenaars. Onze landgenoot liet al verstaan gelukkig te zijn in Duitsland en bovendien moet PSG rekening houden met de UEFA Financial Fair Play.