Paul-José Mpoku heeft niet lang zonder trainer gezeten. Enkele uren nadat zijn club Cagliari Gianfranco Zola op straat zette, heeft het al een vervanger binnen. En die doet nogal de wenkbrauwen fronsen.
De nieuwe coach van de Sardiniërs luistert immers naar de naam Zdenek Zeman. Zeman was het seizoen begonnen als trainer van, jawel, Cagliari, maar werd eind december aan de kant geschoven. Zola kwam, maar ook hij kon niet de beoogde resultaten halen.
Zo keert Zeman na minder dan drie maanden terug bij de nummer 18 in de Serie A. De 67-jarige Tsjech heeft al een rijkgevulde trainerscarrière achter de rug. Zo was hij in het verleden ook nog werkzaam bij onder andere Parma, Lazio, Roma (2x), Fenerbahçe en Rode Ster Belgrado.