In de Italiaanse Serie A hebben Napoli en Internazionale elkaar zondagavond in evenwicht gehouden. Na negentig minuten stond er een 2-2 stand op het scorebord in Stadio San Paolo.
Met Dries Mertens in de basis, na ruim zeventig minuten vervangen door Jonathan de Guzman, begon de formatie uit Napels uitstekend aan de thuiswedstrijd tegen Inter. Na een uur spelen leidde die ploeg met 2-0. Overigens vielen alle vier de doelpunten in het tweede bedrijf.
Marek Hamsik brak de ban namens Napoli. In de 51ste minuut werd de Slowaak volledig vrijgelaten bij een voorzet vanaf de rechterflank en dat maakte het relatief eenvoudig om raak te koppen. Gonzalo Higuain zorgde even later zelfs voor de 2-0. De oud-aanvaller van Real Madrid kreeg de ruimte om naar binnen te kappen en strafte dat met een fraai schot af.
(08-03-2015).jpg)
Toch slaagde Inter er nog in om een gelijkspel over te houden aan deze wedstrijd. Rodrigo Palacio zorgde voor de aansluitingstreffer door een klutssituatie koelbloedig af te ronden met een laag schot. Na de tweede gele kaart voor Henrique produceerde Mauro Icardi de gelijkmaker vanaf de stip.
Napoli had nummer twee AS Roma bij winst tot twee punten kunnen naderen, maar door het puntenverlies bedraagt de achterstand nu vier punten. Inter is terug te vinden op de negende plek en moet vol aan de bak om een Europees ticket over te houden aan dit seizoen.
LEES OOK:
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'