KV Oostende heeft na een waar spektakelduel met 4-3 gewonnen van Waasland-Beveren.
KV Oostende begon gretig aan de wedstrijd en dat leverde al meteen resultaat op. Michiel Jonckheere bracht KVO op aangeven van Jordan Lukaku al snel op voorsprong. De thuisploeg was heer en meester en ging vol voor de 2-0.
Het kreeg enkele kansen, maar Waasland-Beveren heeft Renaud Emond. Hij scoorde aalvlug de 1-1. Alweer zijn twaalfde van het seizoen.
De thuisploeg ging op zoek naar de 2-1 en Fernando Canesin bracht de bal voor doel en vond Knowledge Musona, die de 2-1 in doel kopte. Op slag van rust zorgde Wouter Corstjens op hoekschop voor de 2-2. Dat was ook de ruststand na een leuke eerste helft.
Net na de rust alweer doelpunt. Musona werd vrijgespeeld en stifte de 3-2 over Kenny Steppe. Tien minuten later was de match gespeeld toen Carl Hoefkens de 4-2 scoorde. De bezoekers gaven zich echter niet gewonnen. Oumarou legde de bal via de borst af voor Emond en die knalde de 4-3 tegen de netten. Spanning alom.
Scoreverloop:
1-0 (03’) Michiel Jonckheere
1-1 (15’) Renaud Emond
2-1 (25’) Knowledge Musona
2-2 (45’) Wouter Corstjens
3-2 (49’) Knowledge Musona
4-2 (61’) Carl Hoefkens
4-3 (72’) Renaud Emond
LEES OOK:
‘Terugkeer Lukaku naar Anderlecht: pion geeft extra duwtje’