Chelsea mocht blij zijn met het 1-1-gelijkspel op het veld van Paris Saint-Germain. Zo kwam de Londense club weinig in het stuk voor, al kon het wel rekenen op een uitstekende Thibaut Courtois, die onder meer Zlatan Ibrahimovic van een goal hield.
Na de partij klonk Aad de Mos hard voor het spel van José Mourinho en Chelsea. "Blanc trok Chelsea helemaal uit zijn formatie en ze werden gedwongen om met zes achterin te spelen", zo begon de analist nog mals op
2BE.
"De grote Courtois hield Chelsea op de been, maar voetballend heb ik meer genoten van Paris Saint-Germain dan van het antivoetbal van Chelsea. Mourinho is groot geworden met antivoetbal. Hij deed het vroeger ook met Inter tegen Barcelona. Hij schaamt er zich niet voor om van Hazard en Willian backs te maken."
LEES OOK:
'Leko houdt adem in: strijd om Tresoldi barst los'