Tottenham Hotspur-trainer Harry Redknapp heeft zaterdag tegenover
Sky Sports bevestigt dat de Engelse grootmacht interesse heeft in Lille-middenvelder Eden Hazard. Ook Arsenal zou interesse hebben in het Belgische 'supertalent'.
"Hazard is een speler waar we over gesproken hebben", zei Redknapp. "Hij is sowieso een speler, die we op onze lijst hebben staan. We hebben een paar weken geleden over hem gesproken", aldus de Engelse oefenmeester.
Hazard werd op 7 januari 1991 geboren in La Louvière. Hij genoot zijn jeugdopleiding bij AFC Tubize, totdat Lille hem in 2005 aan zijn jeugdopleiding toevoegde. In 2007 maakte de middenvelder annex aanvaller zijn debuut in het shirt van de Franse club. Ook is hij 24 keer voor zijn vaderland België uitgekomen. Daarin scoorde Hazard één keer.
LEES OOK:
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach