Hamburger SV is onder sportdirecteur Frank Arnesen weer een stuk gezonder geworden. Dit vertelde de voorzitter van de raad van toezicht van de Duitse club, die nog wel negatieve jaarcijfers moest publiceren.
Hamburger SV leed in het seizoen 2010/11 een verlies van 4,8 miljoen euro. Door het strenge beleid van Arnesen, die in het verleden topman was bij PSV en Chelsea, vielen de negatieve cijfers nog mee. De Duitse club had eerder verwacht een verlies van rond de tien miljoen euro te hebben.
Tijdens de laatste dagen van de transferperiode besloot Arnesen nog Eljero Elia voor negen miljoen euro aan Juventus te verkopen. Ook werden de salarissen van de spelers teruggebracht van 48 naar 38 miljoen euro. Hamburger SV bezit echter wel de laatste plaats in de Bundesliga.