KAA Gent speelt dit weekend tegen Moeskroen-Péruwelz zijn eerste wedstrijd van het nieuwe jaar. Om in de top zes te blijven, pakt het best de drie punten. Sterkhouder Laurent Depoitre zal dan ook voor de doelpunten moeten zorgen, al was de spits er bijna niet bij.
Op het Gala van de Gouden Schoen stond niet Laurent Depoitre maar wel zijn vriendin Shana Sonck in de spotlights. Zij werd gekroond tot meeste spelersvrouw van de
Jupiler Pro League en kreeg de Gouden Pump.
Zaterdag is het echter weer manlief die alle aandacht moet opeisen. De spits scoorde in de eerste helft van het seizoen al negen keer, maar moet de Buffalo's nu naar Play-Off 1 schieten.
Toch dreigde Depoitre de eerste wedstrijd van 2015 meteen te missen. Tegen Moeskroen-Péruwelz zal hij met ingetapete vingers spelen door het feit dat hij met zijn vingers tussen de deur bleef zitten.
"Op stage in Spanje zijn ze in het hotel tussen een deur terechtgekomen", legt Depoitre uit in
Het Nieuwsblad. "Iemand sloeg de deur dicht terwijl ze er nog tussen zaten. Ik kan ermee spelen, maar in één vingerkootje zit naar verluidt bovenaan een breukje."