John Terry zal niet meespelen in het duel tussen Everton en Chelsea, aanstaande vrijdag. De voormalig aanvoerder van het Engelse elftal staat onder grote druk van de pers, maar volgens trainer André Villas-boas is dit niet de reden van zijn afwezigheid.
De verdediger speelde in februari nog geen enkele wedstrijd door een knieblessure die hij opliep in de FA Cup-wedstrijd tegen Queens Park Rangers. Tijdens deze wedstrijd kreeg de Chelsea-vedette het aan de stok met Anton Ferdinand en zou zich racistisch hebben uitgelaten tegenover de QPR-speler. Het gevolg van dit incident was dat Terry niet langer aanvoerder is bij Engeland en dat is de reden dat Fabio Capello zijn ontslag indiende bij de FA.
Villas-Boas ontkent echter dat dit de oorzaak is van zijn afwezigheid. "Hij heeft een paar dagen vrij, maar dat is vanwege zijn blessure, niet de onrust en de media."
LEES OOK:
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback