KV Kortrijk heeft het jaar 2014 niet in schoonheid kunnen afronden. De Kerels verloren in eigen huis van AA Gent met 2-3.
Coach Yves Vanderhaeghe gaf meer tekst aan uitleg voor de camera's van Sporting Telenet. "We hadden het heel moeilijk in het begin en kwamen maar niet in de wedstrijd. Na de pauze misten we bovendien een grote kans om op voorsprong te komen. Als we daar hadden gescoord, dan was het een andere match geweest."
Kortrijk sluit de heenronde af op een knappe derde plaats en Vanderhaeghe wil die goede lijn graag doortrekken in 2015. "We gaan nu nog negen keer het beste van onszelf geven. Hopelijk kan dat met dezelfde ploeg. Ik heb geen signalen gekregen dat er iemand weg moet, maar enkele spelers hebben zich natuurlijk in de kijker gespeeld."
LEES OOK:
TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’