David Pollet is bezig aan een matig seizoen bij KAA Gent en lijkt straks al te mogen vertrekken. Eerder kon de spits niet doorbreken bij RSC
Anderlecht. Enkel in Charleroi lukte het wel. Volgens Wim De Coninck is dat dankzij Felice Mazzu.
Het gaat niet goed met David Pollet. Nadat hij bij Anderlecht mocht vertrekken, slaagt de spits er ook in Gent niet in om een basisplaats te veroveren. De aanvaller zou zelfs al mogen vertrekken.
Bij Charleroi lukte het wel voor Pollet. Zijn goede prestaties leverden hem een
transfer naar Anderlecht op. "Mazzu is tot dusver de enige die al wat uit Pollet haalde, zo veel zelfs dat Anderlecht hem nam", zegt Wim De Coninck in
Sport/Voetbal Magazine. "Maar daar, én in Gent, lukt het niet met de spits.â€
Pollet speelde dit seizoen nog maar 474 minuten voor Gent in de competitie. Zes keer mocht hij in de basis starten, maar slechts een keer stond hij de hele wedstrijd op het veld. Tegen Oostende en Cercle Brugge wist de spits te scoren.
LEES OOK:
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi