Thibaut Courtois is stilaan één van de leiders van de Rode Duivels aan het worden. Dat was te merken na zijn uithaal na de wedstrijd tegen Ijsland. Courtois heeft daar een mening over.
"Dat is iets dat gegroeid is. Van iemand met mijn status en reputatie verwachten ze dat ik de leiding neem. De commentaar bij de tussentijdse rapporten in de jeugd van Genk was altijd: coaching moet beter, hij is te braaf", aldus Courtois in
Het Laatste Nieuws.
"Ik was een verlegen jongen, maar ik heb eraan gewerkt. Bang om te roepen ben ik niet meer, zoals destijds bij de Rode Duivels, toen ik als 19-jarige achter Kompany en Van Buyten stond. Het is gewenning: weten wat je tegen iemand kan zeggen, waardoor die niet negatief zal reageren. Ook bij Chelsea gaat dat beter."
LEES OOK:
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'