FC Barcelona won afgelopen zaterdag in eigen huis van Real Sociedad (2-1). De ploeg van trainer Josep Guardiola kreeg echter ook een tegenvaller te verwerken. Het lijkt er namelijk op dat Sergio Busquets lange tijd niet in actie zal kunnen komen voor de ploeg uit Catalonië.
In de tachtigste minuut van het treffen liep Busquets een ernstig ogende beenwond op bij de rechterknie na een duel met tegenstander Carlos Martinez.
El Pulpo de Badia viel een aantal minuten voor het incident in. Hoe lang de speler niet zal kunnen spelen is nog de vraag. Zo meldt de club op zijn officiële website.
Busquets genoot het grootste gedeelte van zijn jeugd bij de Catalaanse club. In 2007 debuteerde hij voor de hoofdmacht. Zijn eerste doelpunt maakte hij tijdens de met 2-0 gewonnen Klassieker tegen Real Madrid. Tot op heden kwam
Busi twaalf keer uit voor het nationale elftal van Spanje. Het net wist hij echter nog niet te vinden.
LEES OOK:
'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'