Standard op zijn beurt zal in z’n strijd om de handtekening van Olarenwaju Ayoba Kayode moeten opboksen tegen Celtic. De Schotten zouden hun zinnen ook gezet hebben op de Nigeriaan van Maccabi Netanya. Standard ziet zelf mogelijk wel Dudu Biton definitief verkassen. Momenteel wordt hij uitgeleend aan Maribor, maar Hapoel Be’er Sheeva zou hem definitief willen overnemen.
De naam van Alexander Scholz wordt meermaals gekoppeld aan RSC Anderlecht. Roger Lambrecht gaf te kennen dat hij bereid is gesprekken aan te gaan. Sporting Lokeren zou dan wel één van z’n sterkhouders verliezen.
Ook bij KV Oostende komt er mogelijk een versterking. Antonio Milic, een verdediger van Hajduk Split. Die zou via Lille bij Oostende terecht kunnen komen. Het is al langer geweten dat Marc Coucke wel wat zeggenschap heeft bij de Franse club. Ook Kevin Vandendriessche van Moeskroen-Péruwelz zou op de verlanglijst staan van Coucke en co.
BUITENLAND
Bij Everton zijn ze duidelijk erg tevreden over Kevin Mirallas. Trainer Roberto Martinez gaf immers te kennen dat hij maar al te graag het contract van onze landgenoot wil verlengen. Het is echter niet geweten of ook Mirallas nog langer wil blijven.
Ook de naam van Lionel Messi blijft steevast opduiken in de Engelse pers. Manchester City zou nu toch alles op alles willen zetten om de sterspeler van Barcelona los te weken. De Argentijn moet naar verluidt zo’n 250 miljoen euro kosten.
Wie dan weer niet van Spanje naar Engeland lijkt te verhuizen is Sami Khedira. De Duitser zou onhaalbaar zijn voor Arsenal en daarom lijken zij hun pijlen te richten op Christoph Kramer, één van de ploeggenoten van Thorgan Hazard bij Borussia Mönchengladbach.
Maar ook in de omgekeerde richting lijken niet meteen transfers te gebeuren. Real Madrid en FC Barcelona azen op Cesar Azpilicueta van Chelsea. De kans lijkt echter heel klein dat hij effectief naar Spanje vertrekt.LEES OOK: 'Toekomst Dennis Praet: Antwerp neemt drastisch besluit'
Jens Cuypers