Na de laatste training als voorbereiding op de interland tegen Wales heeft bondscoach Marc Wilmots zaterdagavond ook voor de laatste keer de pers te woord gestaan. Tegenover
Sporza liet hij weten toch enige voorzichtigheid horen.
"Voor de kritiek op onze defensie mag je niet vergeten dat Vincent Kompany, Daniel Van Buyten en Thomas Vermaelen er niet zijn. Maar we hebben de tactische analyse gemaakt. En als iedereen zijn job doet, hebben we een goed evenwicht en een goed collectief. We slikten toch ook amper vier goals in onze laatste tien kwalificatiematchen."
"De focus ligt op Gareth Bale omdat hij honderd miljoen euro heeft gekost. Maar wij kunnen ook het verschil maken, met meerdere spelers. We moeten niet bang zijn. Maar goed, Wales kan ons wel in de problemen brengen. Het is goed georganiseerd, vormt een sterk collectief en heeft individuele kwaliteiten. We mogen niet te veel ruimte weggeven."
LEES OOK:
Mignolet onthult: dit wordt zijn functie bij de KBVB