Divock Origi was tegen IJsland opnieuw belangrijk voor de Rode Duivels. Hij kwam er in de tweede helft in en mocht samen met Romelu Lukaku en Christian Benteke de stugge IJslander proberen te ontwrichten.
Dat lukte eindelijk, want zowel Origi als Lukaku scoorden een doelpunt. "Eerlijk? Ik had ook niet verwacht dat wij alle drie samen gingen spelen. Het was ook voor mij een verrassing van de coach. Ik heb geprobeerd er het beste uit te halen", gaf Origi na de wedstrijd te kennen aan
Het Nieuwsblad.
Origi scoorde op fraaie wijze de 2-1. "Ik ben het van bij Lille gewend om zo te trappen. Ik heb getrapt zonder nadenken, op gevoel. Ik ben natuurlijk blij dat die erin zat, dat is goed voor het vertrouwen. Of ik nu op een basisplaats reken zondag tegen Wales? Iedereen wil natuurlijk in de basis staan maar het is de coach die beslist. Ik heb gewoon getoond dat ik klaar sta."
LEES OOK:
KRC Genk en Liverpool maken megadeal bekend