Hans Vanaken kon afgelopen zomer naar de Premier League. Hull City had stevige interesse in hem, maar de sterkhouder van Sporting Lokeren vond dat te vroeg. Het Italiaanse
Calciomercato schrijft nu dat Internazionale Vanaken met argusogen volgt.
De club uit Milaan beschikt niet meer over het grote geld om de Europese top te bestormen. Met Erick Thohir als voorzitter is het een andere weg ingeslagen. De Indonesiër wil jonge talenten naar de club halen en zo op termijn terug aansluiting vinden met de Europese top. Hij wil Frank de Boer van Ajax volgend seizoen aanstellen als trainer.
Vanaken zou één van die jonge talenten moeten worden. In het verleden speelden ook Enzo Scifo en Ludo Coeck voor de Italiaanse topclub. Ibrahim Maaroufi en Gaby Mudingayi speelden ook in de blauw-zwarte kleuren van Inter.
LEES OOK:
Vanaken niet pijnvrij: "Ik maak het zo niet erger"