Zondag wordt de heenronde in de reguliere competitie van de
Jupiler Pro League afgesloten. Brecht Dejaegere laat tegenover de webredactie van AA Gent alvast weten dat hij tot dusver tevreden is over de prestaties van
de Buffalo's.
"Met onze 26 punten zitten we mooi op schema. Natuurlijk hopen we daar zondag nog één of misschien wel drie punten aan toe te voegen. Toch hebben we onderweg al enkele punten laten liggen. Dat mogen we niet vergeten omdat we nu zo hoog in het klassement staan."
"Het zijn lessen die we meenemen naar de toekomst. Op onze lauweren rusten in de terugronde zullen we dus zeker niet doen. Kijk, als je op school 75% voor een examen in het eerste semester haalt en je doet nadien niks meer voor dat vak, is de kans groot dat je het deksel op de neus krijgt. We moeten proberen om in de tweede seizoenshelft nóg beter te doen en onze marge te vergroten."
"De herfsttitel zou de beloning zijn voor ons harde werk. Een teken dat we goed bezig zijn. Ook persoonlijk zou het deugd doen. Ik kom van een kleinere club en nu draai ik mee aan de top van het klassement. Dat geeft veel waardering en zorgt voor motivatie om hard te blijven werken op de ingeslagen weg."
LEES OOK:
AA Gent legt revelatie langer onder contract