Via een afgeweken vrije trap schoot Paul-José Mpoku Standard op 1-1.
Kort daarna was het toch prijs voor Sevilla. Op een corner werd de bal gevaarlijk doorgekopt en aanvaller Kevin Gameiro verlengde met zijn hoofd in doel. Standard kreeg net voor het halfuur wel een aardige mogelijkheid op de gelijkmaker. Op een corner belandde een inzet van Igor De Camargo echter naast.
De bezoekers duwden door en kwamen daarbij langszij via een vrije trap van Paul-José Mpoku. De smaakmaker had wel geluk, want zijn schot was afgeweken in de muur. Drie minuten later stond Sevilla ei zo na alweer op voorsprong. José Reyes knalde daarbij op de paal. Na een heerlijke aanval met fraai combinatievoetbal kon Reyes dan toch scoren voor de rust. De ex-speler van Liverpool werkte beheerst af.
Igor De Camargo miste een aardige kans bij een hoekschop.
In de tweede helft duwde Sevilla niet meteen het gaspedaal in, al had het wel het merendeel van het balbezit. Na tien minuten kwam de Spaanse ploeg toch weer gevaarlijk opzetten. De kopbal van Denis Suarez belandde zo tegen de dwarsligger en Thuram bracht redding op een schot van Reyes, die daarna wel gewisseld werd wegens een blessure. Ook de zieke Jelle Van Damme werd naar de kant gehaald.
Met Geoffrey Mujangi Bia in de ploeg hoopte Standard op meer aanvallende acties. Dat leverde echter geen gevaar op. Het was een andere invaller, Bacca, die daarentegen nog voor dreiging zorgde en in het slot na een corner de 3-1 scoorde. Zo ging Standard met lege handen naar huis, terwijl in de andere partij Feyenoord met 2-0 won van HNK Rijeka. Zo volgt Standard momenteel als derde op twee punten van Feyenoord, dat tweede staat.
Scoreverloop:
1-0 (24’) Kevin Gameiro
1-1 (33’) Paul-José Mpoku
2-1 (42’) José Reyes
3-1 (90') Carlos BaccaLEES OOK: Lardot velt verdict: Antwerp en Club Brugge bevoordeeld?
Jasper Ostyn