Manchester City is bezig aan een slechte Champions League-campagne. Zo blijft de ploeg van Vincent Kompany achter met 2 op 12. Woensdag ging City in eigen stadion nog onderuit tegen CSKA Moskou (1-2). De thuisploeg bleef zo onder de verwachtingen en ook Kompany speelde geen goede partij.
Dat bleek uit de beoordelingen in de Engelse pers. Zo geeft
The Evening Standard de Rode Duivel een 4 op 10. "Het was een povere prestatie van de kapitein van City", zo klonk het." Hij vond nooit een antwoord op de snelheid van de aanvallers van CSKA."
Bij
Sky Sports kreeg Kompany met een 5 op 10 eveneens een zwak cijfer. "De verdediging van City zag er even kwetsbaar uit als zes jaar geleden, toen het Arabische geld nog niet in de club was geraakt", zo luidde het ook kritisch in
The Daily Mail.
LEES OOK:
Kompany ontroert Duitsland met héél bijzonder bezoek