Bij RSC
Anderlecht lijken ze opgelucht adem te kunnen halen na de wedstrijd tegen Arsenal. Ze moesten het vooraf al stellen zonder Steven Defour, Bram Nuytinck en Matias Suarez en er leek nog een geblesseerde aan de lijstje toegevoegd te kunnen worden.
Chancel Mbemba leek z'n knie te verdraaien en hinkte een poosje over het veld. Uiteindelijk moest hij gewisseld worden. Leander Dendoncker kwam de sterkhouder van Anderlecht vervangen. Een dag later lijkt de schade heel goed mee te vallen. Meer zelfs, Mbemba lijkt het weekend te halen zonder problemen.
Binnen enkele dagen zou hij hersteld moeten zijn van de blessure. Een meevaller voor Besnik Hasi, die al weinig overschot had centraal in de defensie. Toch lijkt de kans groot dat er in januari een extra centrale verdediger wordt gehaald.
LEES OOK:
Vitor Bruno grijpt in: Anderlecht met basisdebutant?