Club Brugge bleef zondag steken op een gelijkspel op het veld van Sporting Charleroi. Mits een zege had
Blauw-Zwart de leidersplaats kunnen overnemen hebben van RSC
Anderlecht. "We hadden een prima zaak kunnen doen met het oog op de eerste plaats", zei Ruud Vormer op de webstek van zijn ploeg.
"We willen graag naast Anderlecht komen en dat gaat zeker nog gebeuren. Maar we moeten naar ons eigen kijken en zelf onze wedstrijden winnen. We zien dan wel waar we eindigen."
Verder sprak Vormer zich uit over zijn eigen presteren. "De opdracht die ik vandaag mee kreeg, was om meer te infiltreren. Dat is iets dat ik nog meer in mijn spel moet brengen. Het was nu mijn tweede wedstrijd op rij en ik voel me steeds beter worden. Ik moet nu proberen om dat goaltje mee te pikken."
LEES OOK:
TRANSFERUURTJE: ‘Leegloop Anderlecht, kassa Club en Antwerp’