Geweld op een voetbalveld, we zien het jammer genoeg veel te vaak. Ook in Argentinië gingen de poppetjes aan het dansen. Deportivo Roca en Cipolletti keken elkaar in de ogen, maar het liep volledig mis.
Beide ploegen komen uit in de Argentijnse derdeklasser. Na een gewelddadige ingreep besloot de scheidsrechter om een rode kaart te trekken. Beide ploegen hadden hun mening over de situatie en het gebruikelijke duw- en trekwerk werd gestart.
In het tumult besloot de scheidsrechter nog enkele rode kaarten te trekken. Toen liep het helemaal mis. Spelers en supporters gingen met elkaar op de vuist en enkele jongens leken er ook erg aan toe. Uiteindelijk werd de wedstrijd gestaakt na 12 rode kaarten.
BEKIJK DE BEELDEN:
[youtube]https://www.youtube.com/v/QuhqFVuNesw[/youtube]