Frank Raes is in
Het Nieuwsblad lovend over Eden Hazard, maar verwacht tegelijkertijd meer van de aanvaller van Chelsea. "Eden is zoals we allen weten een overbegaafde voetballer. Zijn balgevoel is simpelweg fenomenaal", zo klinkt het.
"Hij brengt ons in een permanente staat van blijde verwachting. Op zijn beste eerste helft aller tijden bij de Rode Duivels hebben we 52 interlands moeten wachten. Daarin maakte Eden welgeteld zes goals, waarvan precies de helft op penalty. Hazard doet me denken aan Luc Nilis. Die had evenzeer een merkwaardige relatie met de Rode Duivels."
"Nilis wachtte tot zijn 24ste cap om te scoren voor België. Bij
Anderlecht en PSV vlogen ze er langs alle kanten in, de ene al mooier dan de andere. Idem dito voor Hazard, die excelleert bij Rijsel en Chelsea. Bij de Rode Duivels blijven we in de kou staan. Zijn rendement bij de Duivels moet danig omhoog."
LEES OOK:
Eden Hazard zet ex-club in vuur en vlam met straffe stunt