RSC
Anderlecht staat weldra voor twee belangrijke wedstrijden in de Champions League. Ze moeten twee keer aan de bak tegen Arsenal. Geen gemakkelijke opdracht, maar volgens Thomas Buffel kan alles.
"Ik vind wel dat Anderlecht over een ploeg beschikt om het topploegen in de Champions League lastig te maken. Suárez , Praet , Tielemans , Defour op dat middenveld, daar zit toch heel veel voetbal en intelligentie in. Dortmund is een ploeg met heel veel loopvermogen, dat is ook een kwaliteit. Dat betekent dat er bij balbezit meer afspeelmogelijkheden zijn en dat er bij balverlies meer druk op de man aan de bal is", begint hij zijn verhaal tegenover
Sport/Voetbalmagazine.
"Ik vind hoe dan ook dat we trots moeten zijn dat we in tegenstelling tot veel andere landen nog altijd in de Champions League vertegenwoordigd zijn. Wedstrijden in Arsenal en Dortmund, daar moet je van genieten. Eens een pandoering krijgen op dat niveau vind ik niet zo erg. Het moet een leerschool zijn, om spelers individueel beter te maken, zeker de jonge gasten, en om collectief beter te zijn in de Belgische competitie. Onlangs speelden we tegen Anderlecht en dan voel je wel dat die in de Champions League met een ander tempo geconfronteerd waren geweest en gedwongen werden om sneller te handelen."
LEES OOK:
Brughmans maakt indruk met klassereactie na knaltransfer