Eden Hazard begon maandagavond gretig tegen Bosnië-Herzegovina, maar kende uiteindelijk, net als de andere Rode Duivels, een moeilijke avond. Tegenover
L'Avenir liet hij zich uit over de wedstrijd.
"We hadden kunnen winnen als we onze aanvallen beter hadden uitgespeeld. Ik heb zelf de bal ook niet veel kunnen raken, maar goed, misschien had dat te maken met vermoeidheid, ik weet het niet", begint Hazard z'n verhaal. Toch is hij niet geheel ontevreden.
"In de eerste helft hebben we enkele goede dingen laten zien. We hebben getoond dat we kwamen om te winnen. In de tweede helft liep alles moeilijker. Toch mag je niet vergeten dat een punt buitenshuis niet slecht is. Nu moeten we gewoon de volgende wedstrijd proberen te winnen, want Bosnië was een ploeg die moeilijk te ontwrichten is."
LEES OOK:
Boskamp voorspelt gloednieuwe naam bij Rode Duivels