Door de blessure die Thibaut Courtois opliep en omdat het 'maar' tegen Andorra was, werd er hier en daar gesuggereerd dat het beter was om Simon Mignolet te laten spelen. Vrijdag stond Courtois echter weer gewoon onder de lat.
"Dit was misschien een kans voor Simon, maar ik was klaar om te spelen", bekent Courtois tegenover
La Dernière Heure. "En als dat het geval is, wil je ook spelen en niet op de bank zitten. Je wil altijd voor je land spelen. Ik heb daar niet met Simon over gesproken, dat was ook niet nodig. De trainer had me in het begin van de week al gezegd dat als ik kon, ik zou spelen. Ik was ook heel duidelijk, als ik ook maar iets last of pijn zou gehad hebben, zou ik niet gespeeld hebben."
"De makkelijkste wedstrijd uit mijn carrière? Ik denk het niet, want je moet altijd geconcentreerd blijven, ook al speelt het spel zich af aan de andere kant van het veld. Ik wou absoluut geen doelpunt slikken tegen Andorra. Nee, ik zal niet met een rugbyhelm spelen zoals Cech. Zoiets is voor zware blessures."
LEES OOK:
Mignolet onthult: dit wordt zijn functie bij de KBVB