Nicolas Lombaerts kende vrijdagavond een heel rustige avond tegen Andorra. De centrale verdediger zag zelfs geregeld de kans om op te rukken naar voren tegen de dwergstaat.
"Ik denk dat het vooral éénrichtingsvoetbal was", begint Lombaerts zijn analyse tegenover
Zoomit.TV. "Ik weet niet hoeveel procent balbezit we hadden vandaag, maar zij kwamen niet aan voetballen toe. Het was gewoon wachten tot het eerste doelpunt viel. Het was dan wel via een strafschop, maar daarvoor hadden we ook al twee of drie keer het doelkader geraakt."
"Ik denk dat het maandag tegen Bosnië niet zo vlot zal lopen. Ik stond zelf bij wijlen linksbuiten of helemaal vooraan, maar tegen Bosnië zal dat zeker niet gebeuren. Ik heb misschien een basisplaats nu Daniël Van Buyten er niet meer is, maar ook als Thomas Vermaelen terug is, hoop ik die te houden. Het doet voor iedere speler deugd als hij in de basis staat.
LEES OOK:
Mignolet onthult: dit wordt zijn functie bij de KBVB